Viso knygų: 849
el. paštaskodas

Naujienos

Programinės įrangos inžinerijos klausimai ir galimi atsakymai

Rimantas Šeinauskas

Leidinyje pateikiamos programinės įrangos inžinerijos pagrindinės sąvokos, klausimai ir galimi atsakymai. Metodinė priemonė skirta programinės įrangos inžinerijos kurso studentams. Leidinio medžiagą skaitytojas galės panaudoti savikontrolei, tai padės įvertinti savo žinias bei pasirengimą egzaminui.

Computer-Aided Design of Fashion Products

Kristina Ancutienė, Eugenija Strazdienė

This educational book is mainly intended to be used when studying computer-aided design of textile and clothing. It should also serve as a valuable tool for the final work visualisation and presentation.

Elektroninių paslaugų sauga

Nerijus Morkevičius, Audronė Janavičiūtė, Vaidas Jukavičius

Pastaruoju metu vis daugiau kasdienio gyvenimo sričių perkeliama į skaitmeninę erdvę, kurioje teikiamos įvairios elektroninės paslaugos. Vienos labiausiai paplitusių el. paslaugų yra žiniatinklio programos ir žiniatinklio paslaugos. Knygoje detaliai aprašyta, kaip dažniausiai iškylančias žiniatinklio programų ir paslaugų saugos problemas galima išspręsti panaudojant standartines Java EE platformos priemones. Pateikta informacija padės išspręsti praktines problemas, iškylančias integruojant Java EE programas su įvairiais autentifikavimo ir prieigos teisių valdymo sprendimais. Leidinys bus naudingas ne tik Informacijos ir informacinių technologijų saugos magistrantūros studijų studentams, bet ir sistemų administratoriams ar programuotojams, dirbantiems su Java EE technologijomis.

Statybinė medžiagotyra

Juozas Deltuva, Žymantas Rudžionis, Vitoldas Vaitkevičius, Danutė Vaičiukynienė

Statybinė medžiagotyra apima fizikos, chemijos ir kitų fundamentaliųjų mokslų taikomąsias žinias, analizuoja medžiagų sandarą, virsmus, struktūrą ir jos kitimo priežastis bei reakcijas į aplinkos poveikius. Vadovėlyje moksliškai ir istoriškai apžvelgtas statybinių medžiagų medžiagotyros mokslas, koncentruotai aprašyti statybinės medžiagotyros pagrindai. Knygoje pateiktas medžiagų struktūros vertinimas, originaliai parinkta, susisteminta ir išdėstyta medžiaga apie medžiagų sandarą, statybinių medžiagų savybes, medžiagų struktūros kaitos pradmenis ir procesus, medžiagų struktūros kitimą gamybos ir eksploatacijos stadijose. Leidinys skirtas statybos inžinerijos, statybų technologijų, pastatų inžinerinių sistemų, architektūros studijų programų bakalaurams, klausantiems medžiagotyros pagrindų kursą. Leidinyje būtinų žinių ras ir statybos srities specialistai.