Viso knygų: 874
el. paštaskodas

Naujienos

Informacinės platformos „Bloomberg Professional“ galimybės: įmonių veiklos analizės atvejai

Ingrida Balabonienė, Rūta Nedzinskienė

Leidinyje supažindinama su informacinės platformos Bloomberg Professional galimybėmis, kurios padės atlikti įmonių atranką pagal apibrėžtus kriterijus ir išsamią lyginamąją analizę pagal pasirinktus finansinius rodiklius. Remiantis atrankos ir analizės duomenimis, bus galima įvertinti pasirinktos įmonės situaciją rinkoje. Ši knyga yra teorinius įmonės veiklos analizės vadovėlius papildanti medžiaga, skirta studentų praktiniams įgūdžiams ugdyti. Dėl galimybės dirbti su naujausia informacija šis leidinys svarbus rengiant baigiamuosius bakalauro ir magistro darbus.

Ergonomika. Laboratoriniai darbai

Rimas Adaškevičius, Donata Putnaitė

Leidinyje pateikti ergonomikos principai ir tyrimų metodologija, padedantys tirti darbo procesus ir projektuoti darbo vietas. Taip pat suteikiama žinių, reikalingų šiuolaikinėms saugos sistemoms projektuoti ir darbo vietos ergonominiams veiksniams vertinti. Siekiant optimizuoti žmogaus darbą, knygoje analizuojamos žmogaus fizinės ir protinės galimybės, kurios turi būti suderinamos su technikos reikalavimais. Laboratoriniams darbams atlikti naudojami programinės įrangos valdymo ir sudėtingesnių prietaisų aprašymai, leidžiantys atlikti tyrimus, apskaičiavimus ir suformuluoti išvadas. Leidinys skirtas technologijos mokslų bakalauro studijoms.

Jaunųjų mokslininkų konferencijos „Pramonės inžinerija 2017“ pranešimų medžiaga

Artūras Keršys (ats. redaktorius)

Verslo investicijų valdymas. Laboratoriniai darbai

Rasa Norvaišienė, Jurgita Stankevičienė

Mokomojoje knygoje aptartos verslo investicijų valdymo temos studijuojančiam padės artimiau susipažinti su verslo investicijų aplinka, investicijų rizikos vertinimu, investicinių projektų efektyvumo ir rizikos vertinimu, akcijų kainų grafikų sudarymu ir analize, obligacijų savybių tyrimu bei pirkimo ir pardavimo sandorių pelningumo tyrimu. Mokomoji knyga skirta KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto ir kitų fakultetų „Verslo investicijų valdymo“ modulį studijuojantiems studentams.

Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai

Rimgailė Degutytė

Biochemija, dar vadinama gyvybės chemija, tyrinėja fizines ir chemines molekulių savybes ir procesus, vykstančius gyvajame organizme, energijos apykaitą, organizmo ir jo aplinkos tarpusavio ryšius. Leidinyje supažindinama su pagrindinių gyvųjų organizmų junginių klasių (baltymų, angliavandenių, nukleorūgščių, lipidų) struktūra, savybėmis, vaidmeniu, bioaktyviųjų medžiagų svarba, medžiagų ir energijos apykaitos organizme principais. Knyga skirta studijuojantiems biochemijos pagrindus ir besidomintiems šia mokslo sritimi.

Neorganinė chemija

Neringa Petrašauskienė, Vitalijus Janickis, Skirma Žalenkienė

Šis leidinys – tai keturių dalių vadovėlis, padėsiantis lengviau suvokti ir studijuoti išplėstinę bendrąją ir neorganinę chemiją. Skirtingose vadovėlio dalyse pateikta aiškiai suskirstyta teorija ir studijavimo priemonės (laboratoriniai darbai, chemijos uždaviniai). Informacija vadovėlyje atrinkta labai kruopščiai, todėl studentai jame ras būtent tai, ko iš tiesų reikia, studijuos dėstomą dalyką nuosekliai ir kryptingai ne tik skaitydami, bet ir analizuodami iliustracijas bei schemas, kurių leidinyje gerokai daugiau nei kituose vadovėliuose. Vadovėlis neabejotinai padės ne tik studentams, studijuojantiems bendrąją ir neorganinę chemiją, bet ir visiems tiems, kas nori įgyti šio dalyko žinių.