Viso knygų: 917
el. paštaskodas

Naujienos

Informacinių sistemų projektų vadybos technologijos. Laboratoriniai darbai su Microsoft Project 2016 ir Microsoft Project Server 2016

Lina Čeponienė, Jonas Čeponis, Vaidotas Drungilas, Mantas Jurgelaitis, Gintarė Kriščiūnienė

Leidinys skirtas supažindinti studentus su projektų valdyme naudojamais programiniais įrankiais, jų taikymo galimybėmis ir specifika. Knygą sudaro septynių laboratorinių darbų aprašymai su pavyzdžiais ir užduotimis darbui su MS Project 2016, MS Project Server 2016 ir MagicDraw UML18.5 įrankiais. Pateiktų laboratorinių darbų pagrindinis uždavinys – sukurti pasirinktos srities projektą, jį parametrizuoti, stebėti ir valdyti.

Specialiosios statybos technologijos

Marijonas Daunoravičius, Mindaugas Daukšys

Leidinyje aptartos pažangios žemės darbų, betonavimo darbų technologijos naudojant naujas technines priemones ir medžiagas, naujos įvairių konstrukcijų apsaugos, atnaujinimo, stiprinimo, sandarinimo, šiltinimo technologijos. Skaitytojai ras žinių apie įvairias konstrukcijų ardymo, griovimo ir atliekų perdirbimo technologijas, specialiųjų remonto darbų specifiką. Knyga skirta magistro studijų programos „Statyba“ studentams, studijuojantiems ir projektuojantiems specialiąsias statybos technologijos, taip pat bus naudinga ir bakalauro programos „Statybos inžinerija“ studentams bei statybos inžinieriams praktikams.

Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai

Lina Dagilienė, Violeta Mykolaitienė

Kelių transporto priemonių priežiūra ir diagnostika. Laboratoriniai darbai

Ramūnas Skvireckas, Rolandas Makaras, Vaidas Lukoševičius

Mokomoji knyga skiriama transporto inžinerijos specialybės studentams, studijuojantiems kelių transporto priemonių inžinerijos kursą ir atliekantiems transporto priemonių priežiūros bei remonto laboratorinius darbus, taip pat visiems, kurie domisi šiais klausimais.

Operacinės sistemos

Nijolė Sarafinienė

Knyga skirta Informatikos fakulteto studentams, studijuojantiems operacinių sistemų kursą, bei visiems tiems, kurie domisi, kaip veikia kompiuteris, kas vyksta vartotojui pradėjus vykdyti vieną ar kelias užduotis, kaip valdomi atminties įtaisai, kaip vykdomos programos, kaip sprendžiami klausimai, susiję su kompiuterių sistemos veiksmais.