Viso knygų: 1065
el. paštaskodas

Jei esate KTU studentas/dėstytojas/bendruomenės narys

Jei norite skaityti Jūsų pasirinktą el.leidinį, prisijunkite per vieningą sistemą, paspausdami mygtuką "Prisijungti per KTU vieningą sistemą"Jei esate ne KTU studentas/dėstytojas


Jei norite įsigyti prieigą prie Jus dominančio leidinio spauskite čia:

GAUTI PRIEIGĄ PRIE LEIDINIOBūtina žinoti:
* Skaityti galėsite TIK internetu kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrane (mobilusis telefonas arba planšetinis kompiuteris).
* Spausdinti, atsisiųsti, kopijuoti ar kitaip suskaitmeninti informacijos negalėsite dėl apsaugos. Kopijavimas griežtai draudžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų.
* Šiuo prisijungimu Jūs perkate ne knygą, o terminuotą prieigą prie knygos (-ų).
* Jei savo prisijungimus perduosite tretiesiems asmenims, sistema mus informuos apie padidėjusį skirtingų IP skaičių. Tai įvertinę mes pasiliekame teisę prieigą atjungti be atskiro įspėjimo ir sumokėtos sumos grąžinimo.
* Jūsų pirkimas ir įmoka yra vienkartiniai, kurie automatiškai nepratęsiami, todėl papildomų sąskaitų, neplanuotų išlaidų ar kitokių mokesčių nebus taikoma.
* Pasibaigus terminui prieiga prie knygos(-ų) taps neaktyvi.
* Sumokėta prisijungimo paslaugos suma nėra grąžinama, nutraukiama ar anuliuojama. Tam, kad būtumėte tikri, ar knyga (-os) Jums yra naudinga (-os), turite galimybę matyti pirmuosius puslapius ir turinį. Tai įvertinę prisiimate atsakomybę, kad ši prieiga prie knygos (-ų) Jums yra reikalinga.


 
Svetainėje yra naudojami slapukai. Daugiau apie naudojamus slapukus.