Viso knygų: 901
el. paštaskodas

Jei esate KTU studentas/dėstytojas


KTU studentai ir darbuotojai gali skaityti kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais. Skaitymo prieiga apribota KTU IP adresais. Už KTU ribų reikėtų įsidiegti VPN ryšį (http://vpn.ktu.lt) arba naudotis mygtuku „Prisijungti per KTU vieningą sistemą“, esančiu dešiniajame viršutiniame kampe.


Tam Jums bus reikalinga interneto prieiga. Galėsite skaityti visas KTU knygas be apribojimų.


Jei esate privatus/juridinis asmuo


Jei esate privatus ar juridinis asmuo, Jūs taip pat galite užsisakyti ir skaityti elektroninę knygą ar knygų rinkinį. Tam Jums reikia parašyti el. paštu leidykla@ktu.lt ir pateikti šiuos duomenis:
* kokias knygas renkatės
* kuriam laikotarpiui (1 mėnesiui, 3 mėnesiams, 6 menesiams)
* įmonės rekvizitai (jei bus reikalinga sąskaita)

Vienos prieigos prie vienos knygos kaina:
1 mėnesiui - 3,5eur+PVM
3 mėnesiams - 7eur+PVM
6 menesiams - 14eur+PVM
Pavyzdžiui: Jūs norite skaityti 3 knygas ir pasirenkate, jog skaitysite jas 3 mėnesius. Tokiu atveju visa mokama suma bus 21 Eur (3 knygos x 3 mėnesių įkainis) + PVM (21 %). Galutinė suma su PVM – 25,41 Eur.

Jums bus suformuota sąskaita faktūra apmokėti ir po apmokėjimo knyga (-os) bus aktyvuota (-os).
Jas skaityti galėsite prisijungę prie sistemos:
* įvedę savo el. pašto adresą laukelyje "el. paštas";
* įvedę Jums sugeneruotą slaptažodį laukelyje "kodas".

Šiuos duomenis Jums atsiųs mūsų darbuotojas į el.pašto dėžutę, iš kurios rašėte laišką.

Būtina žinoti:
* Skaityti galėsite TIK internetu kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrane (mobilusis telefonas arba planšetinis kompiuteris).
* Spausdinti, atsisiųsti, kopijuoti ar kitaip suskaitmeninti informacijos negalėsite dėl apsaugos. Kopijavimas griežtai draudžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų.
* Šiuo prisijungimu Jūs perkate ne knygą, o terminuotą prieigą prie knygos (-ų).
* Jei savo prisijungimus perduosite tretiesiems asmenims, sistema mus informuos apie padidėjusį skirtingų IP skaičių. Tai įvertinę mes pasiliekame teisę prieigą atjungti be atskiro įspėjimo ir sumokėtos sumos grąžinimo.
* Jūsų pirkimas ir įmoka yra vienkartiniai, kurie automatiškai nepratęsiami, todėl papildomų sąskaitų, neplanuotų išlaidų ar kitokių mokesčių nebus taikoma.
* Pasibaigus terminui prieiga prie knygos(-ų) taps neaktyvi.
* Sumokėta prisijungimo paslaugos suma nėra grąžinama, nutraukiama ar anuliuojama. Tam, kad būtumėte tikri, ar knyga (-os) Jums yra naudinga (-os), turite galimybę matyti pirmuosius puslapius ir turinį. Tai įvertinę prisiimate atsakomybę, kad ši prieiga prie knygos (-ų) Jums yra reikalinga.


Jei esate švietimo įstaiga/biblioteka


Jei esate švietimo įstaiga ar biblioteka, galite užsisakyti ir skaityti elektroninę knygą ar knygų rinkinį. Tam Jums reikalinga parašyti el.paštų leidykla@ktu.lt, pateikiant šiuos duomenis:
* kokias knygas renkatės;
* kuriam laikotarpiui (terminas nuo kada iki kada neviršijant 12 mėnesių);
* organizacijos rekvizitai;
* Jūsų organizacijos IP adresai (kuriems bus leidžiama skaityti knygas) atskirame pridėtame faile.

Vienos prieigos prie vienos knygos kaina:

12 mėnesių - 6eur + PVM.

Pavyzdžiui: Jūs norite skaityti 3 knygas. Prieigą prie jų turėsite 12 mėnesių. Tokiu atveju visa mokama suma bus 18 Eur (3 knygos x 6 Eur) + PVM (21 %). Galutinė suma – 21,78 Eur.

Jums bus suformuota sąskaita faktūra apmokėti ir po apmokėjimo knyga (-os) bus aktyvuotos.
Jas skaityti galėsite prisijungę prie sistemos:
* Skaityti be jokių papildomų prisijungimų galėsite iš tų įstaigos kompiuterių, kurių IP adresus pateiksite.
* ARBA įvedę savo el. pašto adresą laukelyje „el. paštas“; **
* Įvedę Jums sugeneruotą slaptažodį laukelyje "kodas"**
** P.S. Jei Jūsų organizacijai reikia galimybės skaityti knygą (-as) ne tik per Jūsų nurodytus IP, Jums gali būti suteikta prieiga, neapribota IP adresais (el. pašto adresas + Jums sugeneruotas slaptažodis). Naudodami šį prisijungimo būdą Jūsų organizacijos nariai galės skaityti Jūsų pasirinktas knygas bet kurioje vietoje, kur yra interneto prieiga.

Šiuos duomenis Jums atsiųs mūsų darbuotojas į el.pašto dėžutę, iš kurios rašėte laišką.

Būtina žinoti:
* Jei Jūsų organizacijai reikalinga sutartis, ją pasirašysime pagal KTU elektroninių knygų šabloninę sutartį. Sutarties derinimas trunka apie 1 mėnesį.
* Jei Jūsų organizacijai sutartis nėra reikalinga, pajungimo procesas trunka iki 3 darbo dienų nuo sąskaitos apmokėjimo.
* Skaityti galėsite TIK internetu kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrane (mobilusis telefonas arba planšetinis kompiuteris).
* Spausdinti, atsisiųsti, kopijuoti ar kitaip suskaitmeninti informacijos negalėsite dėl apsaugos. Kopijavimas griežtai draudžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų.
* Šiuo prisijungimu Jūsų organizacija perka ne knygą, o terminuotą prieigą prie knygos (-ų).
* Jei Jums suteiktus prisijungimus perduosite tretiesiems asmenims, sistema mus informuos apie padidėjusį skirtingų IP skaičių (tai taikoma skaitant ne per IP sąrašuose esančius IP adresus). Tai įvertinę mes informuosime Jūsų organizaciją (galėsime pakeisti slaptažodžius). Jei pakartotinai problema nebus išspręsta Jūsų organizacijoje, mes pasiliekame teisę prieigą atjungti be papildomo atskiro įspėjimo ir sumokėtos sumos grąžinimo.
* Jūsų pirkimas ir įmoka yra vienkartiniai, kurie automatiškai nepratęsiami, todėl papildomų sąskaitų, neplanuotų išlaidų ar kitokių mokesčių parduodanti organizacija netaikys.
* Pasibaigus terminui prieiga prie knygos(-ų) taps neaktyvi.
* Sumokėta prisijungimo paslaugos suma nėra grąžinama, nutraukiama ar anuliuojama. Tam, kad būtumėte tikri, ar knyga (-os) Jūsų organizacijai yra naudinga (-os), turite galimybę matyti pirmuosius puslapius ir turinį. Tai įvertinę prisiimate atsakomybę, kad ši prieiga prie knygos (-ų) Jums yra reikalinga.