Number of Titles: 1065
  e-mailpassword

  Kūno kultūra

  Studijų modulio „Fizinis aktyvumas ir sveikata“ programa

  Loreta Šapokienė, Aušra Janina Jansonienė, Gintaras Grigonis, Raminta Šišlienė, Darius Talačka

  Studijų modulio „Fizinis aktyvumas ir sveikata“ programoje nagrinėjami pagrindiniai asmens ir visuomenės fizinį aktyvumą lemiantys veiksniai bei jų grupės, įgyjami gebėjimai, nustatantys fizinį aktyvumą, dėl fizinio aktyvumo stokos susijusias sveikatos problemas. Teoriškai ir praktiškai supažindinama su laisvalaikio fizinio aktyvumo formomis bei jų organizavimu, fizinio aktyvumo testavimu ir vertinimu.

  Jėgos treniruočių programų sudarymo metodinės kryptys

  Loreta Šapokienė, Gražvyda Gaigalienė, Virginija Paliušienė

  Motorinės funkcijos susijusios su žmogaus psichine būkle, todėl fizinio aktyvumo terapija, harmonizuodama motorinius asmenybės įgūdžius, gerina psichologinį stovį ir elgesį. Įrodyta, kad judri, fiziškai aktyvi gyvensena, sveikatos rizikos veiksnių nebuvimas padeda išlikti fiziškai pajėgiems iki žilos senatvės. Fizinio aktyvumo, kaip vieno svarbiausių sveikos gyvensenos elementų, trūkumas yra aktuali tema visuose žmogaus gyvenimo tarpsniuose, todėl sveiko gyvenimo būdo propagavimas turėtų būti sveikatos gerinimo politikos sudėtine dalimi.  

  Fiziniai pratimai su kimštiniais kamuoliais griaučių raumenims stiprinti

  Ernesta Karaškienė, Rasa Šulnienė, Laura Daniusevičiūtė, Remigijus Račiūnas

  Knyga skirta Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams, kūno kultūros mokytojams, treneriams ir sporto klubų instruktoriams. Ja galės naudotis asmenys, norintys savarankiškai fiziškai tobulėti, gerinti gyvenimo kokybę, tobulinti kūno formas, didinti fizines galias. Taip pat šis leidinys gali būti naudojamas mokytojams ir treneriams, rengiant sportininkus įvairaus rango varžyboms.  

  Kūno kultūra specialiajai medicininei fizinio pajėgumo grupei

  Irina Klizienė, Laura Daniusevičiūtė, Jovita Vilkienė, Jūratė Bajorienė, Kristina Zaičenkovienė, Šarūnas Klizas

  Dziudo. Technikos pagrindai

  Linas Obcarskas, Vitas Linonis, Robertas Mikalauskas, Dovydas Ivanovas

  Metodinė priemonė parengta Kauno technologijos universiteto kūno kultūros ir sporto centro kūno kultūros katedroje ir yra skirta studentams, besidomintiems, pradedantiems bei norintiems užsiiminėti dziudo. Joje supažindinama su tarptautinėmis dziudo imtynių taisyklėmis, mankštos ir apšilimo pratimais, veiksmų stovint ir gulint technika, treniruočių turinio ir krūvio planavimo principais. Ši metodinė priemonė nėra išsami dziudo imtynių technikos, taktikos, fizinio ir psichologinio pasirengimo studija, tačiau tikimasi, jog ji bus naudinga tiek studentams, užsiiminėjantiems dziudo, tiek kitiems šios sporto šakos entuziastams.

  Kūno kultūra, I d. Metodinė priemonė

  Valerija Grobovienė, Danutė Štarienė

  Leidinyje pateikiamos kūno kultūros, sporto fiziologijos teorijos pagrindinės žinios, sportuojančiojo higienos pagrindai. Taip pat filosofų požiūris į kūno kultūrą.

   
  Our website uses cookies. More about used cookies.